E-MAILADRESSEN



Naame-mailadresBijzonderhedenReactie nr:
Gerrie Veldhuis-Huismanrickyveld@planet.nl Heeft alleen op de kleuterschool gezeten aan de Olststraat 1
Bert Harmsena.h.harmsen@hccnet.nl Was van 1975-1981 hoofd van de Albert Schweitzer2
Phia van MilPhia van Mil phiAlexvanmil@casema.nl Zat vanaf de derde klas september 1955 tot sept 1959 op de Albert Schweitzer3
Cobi Hebinggtmstolkd@wanadoo.nl Kwam in maart 1955 op de Albert Schweitzer.4
Sjaak van der Lindensl.vanderlinden@hccnet.nl Kwam in 1958 op A.S. en zat bij zoon meester Bruinsma in de klas.5
Roel Mairmai@wanadoo.nlHeeft van 1956 - 1962 op de A.S. gezeten.6
Herman Nennieherman.nennie@wanadoo.nl Zat in de 1e klas bij juf van der Zwan in de klas.7
Hans Lindeijerlindeyer@hetnet.nl of h.lindeyer@gmail.comzat van 1956 - 1965 op A.S. bij o.a. meester van der Waal8
Nora Swartnoraswartk@yahoo.comZat in de klas bij juf Zuurveen9
Cisca Maas - van der Berggwmmaas@xs4all.nl Zat in de Oosterhesselenstraat in klas 4 en 5.10
Gerda Jakobs - Rosfam-jakobs@wanadoo.nl Zat van 1957 tot 1963 op A.S. Ook op de Hertenrade. Op k.s. Adventkerk bij juf ten Hage.11
Simon Arndts.arndt@wanadoo.nlZat van 1957 - 1963 op A.S.13
Richard Boehléreboehle@dbbw.nl ging in 1960 naar Chr. Ulo. Tinaarlostraat14
Jannie Krabshuis - van Wijkjanniekrabshuis@home.nl Zat van 1961 - 1967 op A.S.15
Kees Riemenskeesriemens@wanadoo.nlZat van 1958 - 1964 op de A.S. en op de kleuterschool van de Adventkerk.16
Evelijn Schipper-Arndt schipperarndt@wanadoo.nl en schipperarndt@hotmail.com Zat van 1964 - 1970 op de A.S. en is zus van Simon, Marleen en Liesbeth.17
Rob Olofsenrolofsen@wxs.nl Heeft van 1961 - 1962 op A.S. gezeten en had meester de Vries.18
Hans Nennieh.nennie@deerns.nlging naar Commenius Mulo en naar HTS-W aan de Wegastraat. Broer van Herman.19
Annet Franje-Boymansp.j.j.fraanje@hetnet.nl Heeft van 1958 t/m 1961 in de 4e t/m 6e klas gezeten.20
Jannie Kerseboomconkers@wanadoo.nl Heeft van 1954 t/m 1960 op de A.S. gezeten. 21
Inge Huisman-van Drielphuisman@caiway.nlWil graag contact krijgen met haar oude vriendin Lineke Vos/Lenny Overbeek-Vos en andersom. Zat vanaf 1960 op de A.S. Op de k.s. bij juf ten Have. Is naar Groen van Prinsterercollege gegaan22 en 70
Erik van der Pute.vdput@hccnet.nl Vanaf 1963 op de A.S. Woonde aan de Hengelolaan.23
Liesbeth Williams-Arndtnigellies@lineone.net Woont in Engeland. Zat van 1966 - 1972 op A.S. 24
Fred Wolsheimerfredenjennij@wanadoo.nl Kwam vanaf 3e klas bij achtereenvolgens juffen van der Berg en de Ruiter en meester Smit.25
Ineke van Huet - van den Bergfamberg@wanadoo.nl Zat bij Roel Mai in de klas en haar zussen Ali (Alice) en Willie (Wil) zaten ook op de Albert Schweitzer.26
Koos v d BoschKoos v d bosch@zonnet.nl Zat bij Roel Mai in de klas. 27
Ellen Polpne.lammers@wxs.nl Zat van 1967 tot 1972 op de A.S school. Mijn broer Hans van 1963 tot 1969. 28
Hermen van Dalenhermvandalen@hotmail.com zat op de Albert Schweitzer school van 1958 t/m 1964.29
Frank Andriessenfam.andriessen@hccnet.nl zat op de kleuterschool in Adventkerk. Daarna van 1968 - 1974 op de Albert Schweitzerschool. 30
Greet Grobben - van der Bolbangrobben@hotmail.com Juffrouw Greet Grobben is de juf van de foto van de kleuterschool aan de Olststraat. 32
Elsa Bajemaelsabajema@remax.nl Elsa zat van 1959 tot 1965 op de A.S. Haar ouders hadden een groentenzaak in de Norgstraat. 33
Gieleke Schoonveldgielekeschoonveld@msn.com Was bevriend met Martje Visser en Gerda Ros. 34
Hans van der Heuvelhans.ruby@wanadoo.nl Heeft van 1957 tot 1963 op de A.S. gezeten. Zat in het HBS-klasje bij meester Bruinsma35
Peter Merkelbachblue-thunder@zonnet.nl Heeft in de klas gezeten bij Liesbeth Arndt.36
Kees van Kesteren neretsek@casema.nl Op de tweede klassenfoto, gemailed door Sjaak v/d Linden, sta ikzelf op de tweede rij in het midden met bril.37, 38 en 39
Jan Willem van Kesterenwave@waveship.com Zat van 1957 tot 1960 op de Albert Schweitzerschool.40
Paul Vleghaarpaul@avnew.nl Mijn schoolperiode was van 1976 tot en met 1979.41
Monique van Houdt - Oudshoornhoudtwh@kabelfoon.nl Heeft van 1967 tot 1973 op Berend Botje gezeten aan de Zuidlarenstraat. Haar vriendin Mieke Niemans zat op de Albert Schweitzer.42
Mieke Niemansmniemans@hetnet.nlHeeft van 1967 tot 1971 op de Albert Schweitzerschool gezeten.43
Marjolein Gronlohmarjolein.gronloh@shell.comHeeft rond 1966 op de Woelwaters gezeten. 44
Willie Niemanswilliederooy@zonnet.nlHeeft van 1955 tot 1961 op de Albert Schweitzer gezeten. 46
Henk Eusereuserh@xs4all.nlHeeft van 1961 tot 1964 op de Albert Schweitzer gezeten. 47
Victor Nihotflexoperator@hccnet.nl Heeft van 1962 - 1968 op de Albert Schweitzer gezeten.48
Cees Brakbandindesign@tiscali.nl Zat bij Kees van Kesteren in de klas.49
Ineke Vink ivink@histvermaassluis.nl Zat van 1965 tot 1971 op de A.S.-school.50
Erna Grol-Vink en Dolly Huisman-Vink erna12@xs4all.nl en johnh@kabelfoon.nl hebben met andere Kagawanezen een reünie georganiseerd, die op 27 maart 2004 plaats vond en door 333 Kagawanezen werd bezocht. Over 5 jaar komt er vast wel een vervolg. Laat je gegevens achter in ons adressenbestand.51 + 67
Arnold Kouwenhovenfamkouwenhoven@wanadoo.nl Zat van 1951 tot 1957 op de A.S.-school.52
Jaap 't Harthartdeleeuw@wanadoo.nl Zat van 1960 tot 1966 op de A.S.-school.53
Ronald Deelmanrdeelman@chello.nl Zat van 1959 tot 1962 op de A.S.-school in klas 1 t/m 3.54
Aad van der Schenkaadvanderschenk@hetnet.nl Was van 1970 - 1975 directeur van de A.S.-school.55
Jan van Dijkj_vandijk76@quicknet.nl Zat van 1966 tot 1968 op de A.S.-school in de eerste en tweede klas.56
Denise Hoflanddenise hofland Zat in de 5e en 6e klas van de A.S.-school.62
Ernst Kouwee.kouwe@HCCnet.nl heeft met zijn zus Caroline van 1965 tot 1970 op de A.S.-school gezeten.63
Martin Niemansmartin niemans heeft 1971 tot 1977 op de A.S.-school gezeten. U kunt hem mailen via Rob.64
Frieda van Dalen Houwelingfriedahouweling@hotmail.com Heeft in 1963 in de Adventskerk op de kleuterschool gezeten en daarna tot 1968 op de Albert Schweitzerschool bij o.a Juf v/dLaan en Juf v/d Berg66
Ellen Lammerspne.lammers@wxs.nl Zat in 1971 in de vijfde klas van de Albert Schweitzerschool.68
Jan Wildemanjwildeman@home.nl Vierde in 1960 een afscheidsfeestje in de keleuterschool.69
Ilja Camping (voorheen Fred Bontendal)iljacamping@freeler.nl Fred(die) Boltendal heeft samen met z'n broers Jan en Guus op de A. Schweitzerschool gezeten. Zijn oudere broer Jan in de periode Maart 1953-1957, Fred van 1954-1958 en zijn jongere broer Guus van 1955-1957 op de kleuterschool en daarna van 1957 tot zomer 1958 ook op de A. S. school. 71
Leon van Wijk (leonsophie5@hotmail.com)adsl438211@tiscali.nl Is op zoek voor zijn vader Bram naar Koos en Kees Vrolijk.72
Piet den Breemsp.denbreems@zonnet.nl --73
Henk Hoornhrn@wanadoo.nl --74
Corrie Knopscorrydavids@hccnet.nl Zat van 1955 - 1961 op de AS. 75
Jelto Terpstrajelto.terpstra@wanadoo.nl Kan zich Meester Smit uiteraard nog herinneren (kon erg hard aan je oor trekken) en Bruinsma, een man die bij mij het nodige ontzag inboezemde. --76
Hennie de Hoogeh.de.hooge@hetnet.nl Zat van 1955 - 1959 op de AS. 77
Cees Damdam00665@planet.nl Zat van 1955 - 1961 op de AS. 78
Joke Bruntjoke.b@libero.it Zat van 1965 - 1971 op de AS. 79
Loek Altinglalting@casema.nl Zat van 1954 - 1960 op de AS. Heeft een uitvoerige reactie gemaild. --80
Ineke Durschei-Tuurenhoutinekedurschei@bluewin.ch Ben geboren in 1952 en zat van 1958-1964 op de lagere school.84
Marieke (Mick) Hageman-Deelmanruud.hageman@home.nl Zoekt contact met Mieke Niemans, emailadres klopt niet.85
Diederick Regenbogendiederick.regenbogen@planet.nl Zat van 1963 - 1967 op de Tinaarlo-Mulo.86
Rene Breukhovenbreukhoven@bjsearch.com Ik zat van 1961-1967 op de Albert Schweitzerschool.88
Hans van de Pavoordtpavoordt@hotmail.com Zat van 1957 tot 1963 op de Albert Schweitzerschool.89
Paul Vleghaar info@mediageniek.nl Heeft klassenfoto opgestuurd 1974-197590
Jan J.H.Boltendal info@zeilmakerij-zeeland.com Ik zat in de 4de, 5de en 6de klas op de Albert Schweitzerschool92
Henk van der Wiel hvdwiel@caiway.nl Was schoolmeester op de AS van 1961 t/m 197093
Hiek van Driel hiekvandriel@gmail.com Staat op een foto van de kleuterschool.94
Nicolette Valstar startext@wanadoo.fr Heeft bij Roel Mai in de klas gezeten (1956-1962)en staat ook op de foto van de vijfde klas bij meester Crooy.95
Peter Matla pegema@kpnplanet.nl Heeft van 1962 tot 1967 op de AS gezeten.96
Josie Dubbeldam josie.dubbeldam@hccnet.nl Ik zat van 1957 tot 1963 op de a schweitzerschool, mijn zus van 1956 (?)97
Tanja van den Bergh tanjoni@casema.nl Heeft bij Liesbeth Arndt, Koos Vrolijk, Jessica en Monica Burgemeestre, Wim van Wijk, Olaf van Kampen en Jan Bajema in de klas gezeten.99
Nan Swager nswager@chello.nl Heeft op de Dr. Albert Schweizerschool gezeten Van 1959-1965.100
Herman de Vries hdvadvies@hotmail.com Heeft op de Albert Schweitzerschool gezeten van ca 1969 t/m 1977.103
Mia Dittmar mdittmar@xs4all.nl Heeft van 1960 tot 1966 op de AS gezeten. Heeft een emailprobleem!! Dit zijn haar verdere gegevens: Mia Dittmar, Merbauhout 35, 2719 JB Zoetermeer104
Linda Dornseiffer lindadornseiffer@hotmail.com Herinnert zich die hele koude Adventskerk en de bevroren flesjes melk met die capsules waar je je vingers aan open haalde en dat haar haarvlechten nog weleens in een inktpot beland zijn.105
Egbert Wijnen - Riems egbert.wijnen-riems@sngs.biz Is op zoek naar Inge Huisman-van Driel en Cobi van Beest-Pronk om via hen Helga Tadema te vinden.106
Hans Timmers hans_timmers@hotmail.com Zat van 1960 - 1966 op de Albert Schweitzer.108
Noor van der Kleij nkleij@xs4all.nl Ik meld me hierbij op verzoek van Connie van Maanen. Ze heeft helaas geen emailadres achtergelaten. Ik heb van de site gehoord via Kees van Kesteren. 110
Annemarie Wilmink rstr@ziggo.nl Ik heb op deze school gezeten vanaf 1965 en ben tot de 4de klas op school geweest . Ik woonde op de Meppelweg 748. 111
Han van Driel hanvandriel@casema.nl Ik zat in de klas met Freddie en Els Wagemans. Die woonden ook op de Hengelolaan, alleen aan de andere kant van de flat. 112